З нашими апаратами ви отримаєте найкращі результати

TRITON

Унікальна, багатофункціональна платформа InMode Triton призначена для проведення широкого спектру естетичних процедур (епіляції, омолодження, підтяжки та шліфування шкіри, корекції судинних порушень, усунення жирових відкладень, зменшення целюліту та ін.)

Morpheus8

Фракційне ремоделювання дерми і підшкірно-жирової клітчатки, коагуляція жирової тканини, скорочення сполучної тканини, субнекротичне нагрівання шкіри.

DIOLAZE

Новий лідер у галузі лазерної епіляції. Diolaze – це перша високошвидкісна лазерна насадка, призначена для видалення волосся, яка за одну процедуру виробляє безкомпромісну потужність та імпульси у тканинах (5-140 мсек до 40 Дж) з високою швидкістю (до 15 см2/сек).

Lumecca

Lumecca оптимально підходить і для світлої, і для темної шкіри, що збільшує можливості лікарів при лікуванні різних типів шкіри, а також проблем з нею, таких як небажана пігментація на обличчі, поверхневі судини, порушення текстури шкіри та/або фотопошкодження.

Doublo-Gold HIFU

Унікальність ультразвукового HIFU SMAS-ліфтингу полягає в тому, що процедура дає змогу не просто підтягнути обвислу шкіру, а відновити колишню структуру обличчя без хірургічного втручання.

ICOONE LASER MED

Єдиний апарат у світі, який здійснює мульти-мікроальвеолярну стимуляцію (MMAS). Очевидні результати вже після першого сеансу. Ця модель поєднує в собі ефекти від механічної стимуляції M.M.A.S. та джерел LED і LASER, що дає змогу досягти безпрецедентних результатів із погляду як естетики, так і реабілітації.

Eximia

Інноваційний підхід, який дозволяє скоротити обсяг локалізованих жирових відкладень (ліпосакція) і повністю видалити целюліт неінвазивним способом, без хірургічного втручання. Призначений для тоніфікаціі шкіри і втрати ваги.

R-Sleek

Це унікальна процедура, ефективних аналогів якої ще немає. Це найефективніша процедура для схуднення у 2023 році. Ідеальна фігура без занять у спортзалі та дієт.

CO2 ЛАЗЕР Finexel

Фракційна СО2-лазерна система для всіх видів процедур, з 3-ма різними режимами: фракційний, вагінальний та хірургічний CO2.

Zero peel

Zero peel - єдиний у світі апарат із запатентованою технологією, що поєднує комплексну дію: пілінга, електропорації, електростимуляції.

MOREME

Запатентована технологія флуоресценції шкіри та освітлення, виявляє проблеми у всіх трьох шарах шкіри, які важко визначити неозброєним оком.

Dermapen 4

Перевірений та надійний метод покращення зовнішнього вигляду шкіри без застосування інвазивної хірургії. За допомогою процедури можна досягти ефекту омолодження шкіри обличчя і тіла, а також значно зменшити прояви її косметичних недоліків.
Політика конфіденційності